Foto Nieuwerkerk Foto Nieuwerkerk Foto Nieuwerkerk Foto Nieuwerkerk

Links

Overheid
Gemeente Schouwen-Duiveland www.schouwen-duiveland.nl
Provincie Zeeland www.zeeland.nl
Rijk www.overheid.nl
SMWO Welzijn Schouwen-Duiveland www.welzijnsd.nl
SMWO Thuis in de Kern  www.thuisindekern.nl
Pers & Media
Nieuwerkerk.nu www.nieuwerkerk.nu/
Omroep Zeeland www.omroepzeeland.nl
PZC www.pzc.nl
Radio Schouwen-Duiveland www.rosd.nl
Wereldregio www.wereldregio.nl
Organisaties
Dorpskrant Gruttenpraet gruttenpraet@gmail.com
Scoop Zeeland www.scoopzld.nl
Veilig Verkeer Nederland www.veiligverkeernederland.nl
Zeeuwse Vereniging Kleine Kernen www.zvkk.nl
Stads- en dorpsraden
Dorpshuis Nieuwerkerk www.ons-dorpshuis.nl
Dorpsraad Bruinisse www.dorpsraad-bruinisse.nl
Dorpsraad Dreischor www.dreischor.com
Dorpsraad Kerkwerve www.dorpsraad-kerkwerve.nl
Dorpsraad Noordwelle www.noordwelle.com
Dorpsraad Oosterland www.dorpsraadoosterland.nl
Dorpsraad Scharendijke www.dorpsraad.scharendijke.nl
Dorpsraad Sirjansland www.dorpsraad-sirjansland.nl
Stadsraad Brouwershaven www.stadsraadbrouwershaven.info
Sport en andere verenigingen
Bijenhouders Schouwen-Duiveland schouwen-duiveland.bijenhouders.nl/
Dartclub “De Juupzuupers” www.juupzuupers.nl
Nieuwerkerk Bruist http://www.nieuwerkerkbruist.nl
IJsvereniging www.ijsverenigingnieuwerkerk.nl
Voetbalvereniging S.K.N.W.K www.sknwk.nl
 Ons Dorpshuis  http://onsdorpshuis.nl